ESPACE skrinka 50x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC850-1313
ESPACE skrinka 50x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC850-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC850-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 50x94x32 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 15.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895982 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
278,93 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, pravá/ľavá, dub alabama/biela mat LE030-2231 53715
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €

