FLAVIA umývadlo 80x50cm, liaty mramor, biela 68081
FLAVIA umývadlo 80x50cm, liaty mramor, biela 68081
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68081 |
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 80x10x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 18.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831911 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
PUKETA sklenené gravírované umývadlo, priemer 42 cm, číra TY165
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

