KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, blush mat 945324
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, blush mat 945324
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945324 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.7620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350086 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-155-085-55-00-3S
expedícia do 10 dní686,16 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 155 x 85 cm, priehľadný, zlatý - 819-155-085-50-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 155 x 85 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-155-085-50-00
expedícia do 10 dní535,96 €


