KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, tortora mat 945305
KUBE X keramické umývadlo na dosku, 60x37cm, tortora mat 945305
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945305 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.7620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014202 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, tortora mat PVC05
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
3 500,58 €
Pri platbe vopred iba 3 321,00 €
Nimco Séria 23000 ZP 23019V LED zrkadlo 900x700 s dotykovým senzorom rám hliníkový
do týždňa v e-shope267,08 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €


