LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, antracit matný
LATUS IV umývadlová skrinka 49,5x50x25cm, antracit matný
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT410-3434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49,5x50x25 cm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 11.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960512 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
Doporučujeme přikoupit
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vpravo SM016
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
346,34 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-03
expedícia do 8 dní937,05 €
Pri platbe vopred iba 866,00 €


