LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub cuneo
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub cuneo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT110-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C, rozteč uchycení 96 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,4x50x22 cm |
| Šířka | 394 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 10.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121838 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
| Hĺbka | do 300 mm |
Doporučujeme přikoupit
MINOR betónové umývadlo na dosku, ? 26cm, žltá MR26022
na objednávku169,00 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vpravo, čierna mat AR500B
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať


