NORM keramické umývadlo 100x52cm, oblé, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8643311
NORM keramické umývadlo 100x52cm, oblé, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8643311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8643311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 100x18x52 cm |
| Šířka | 1004 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160622 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Dita vaňová batéria nástenná 150 mm, bez príslušenstva CBE90103D
expedícia do 8 dní80,10 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €


