NUBES keramické umývadlo 100x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9651011
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9651011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9651011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018620 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NUBES čelný držiak uterákov 100cm, chróm PANB100
na objednávku195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, biela ExtraGlaze 9623111
expedícia do 8 dní440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
476,40 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €


