PLATO doska Rockstone 2000x24x360mm, biela mat PL206-0101
PLATO doska Rockstone 2000x24x360mm, biela mat PL206-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL206-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 200x2,4x36 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 37.8000 kg |
| EAN | 8590913936715 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
720,10 €
Pri platbe vopred iba 683,00 €

