PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, blush mat 886024
PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, blush mat 886024
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886024 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169977 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Laveno LN2W 600x790 Biela LN2W
expedícia do 7 dní311,61 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
340,29 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
Kúpeľňový radiátor Mexen Zing 1200 x 500 mm, 513 W, antracit - W128-1200-500-00-66
expedícia do 10 dní182,73 €


