SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna / zlato WD002G
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna / zlato WD002G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD002G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | PVD povrchová úprava, Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.1530 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913920103 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
3,12 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, chróm KI02KC
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
GINKO 35 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, ECO kartuša, čierna mat 1101-02B-01
expedícia do 8 dní188,41 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
SUGA stojanková umývadlová batéria bez výpuste, gun metal TJ002GM
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €


