THIN umývadlo na dosku, Rockstone, ? 38 cm, verde/biela mat WN548-44
THIN umývadlo na dosku, Rockstone, ? 38 cm, verde/biela mat WN548-44
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WN548-44 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| Rozměr | 38x14,2 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Rockstone |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981739 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
THIN umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, Rockstone, biela mat WN721
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, čierna SKA380-2
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 135 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-135-070-70-77-P
expedícia do 10 dní491,80 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 135 x 70 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-135-070-60-00
expedícia do 10 dní488,84 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 70 cm, priehľadný, chróm - 819-135-070-01-00
expedícia do 10 dní356,34 €


