TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x970 mm, 400W, biela DE460T
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x970 mm, 400W, biela DE460T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DE460T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI-E |
| Rozmer | 600x970 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 970 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 400.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 17.4000 kg |
| EAN | 8590913911620 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV33 900x3000, spod. príp., 9546 W, antracit W633-090-300-66
na objednávku1 122,55 €
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 1800 mm, spodné pripojenie, 880 W, čierny W611-030-180-70
na objednávku173,42 €


