ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041VBG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041VBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993817 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
5,90 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI-RENON UM.BAT.BOCNÉ OVLÁDANIE BILY MAT 420285375
na objednávku153,31 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €

