ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042VBC
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042VBC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993534 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
258,16 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
B-WAY umývadlová bat. podom vr. tiel SATBSBW101
expedícia do 4 dní383,53 €
Pri platbe vopred iba 352,00 €
Podomietková umývadlová batéria REA LUNGO Diamond Chróm + BOX
expedícia do 12 dní82,47 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €

