ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041BG
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041BG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041BG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989100 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043VB
na objednávku440,04 €
Pri platbe vopred iba 406,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT045VBC
expedícia do 8 dní639,76 €
Pri platbe vopred iba 591,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041BC
expedícia do 8 dní120,17 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

