ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/zlato mat UT044TBG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/zlato mat UT044TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044TBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990373 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen BOLT vykurovací rebrík/radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, biela W126-1000-300-00-20
expedícia do 10 dní102,32 €
414,09 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €

