YAKARTA keramické umývadlo priemer 46 cm, na dosku BH7021
YAKARTA keramické umývadlo priemer 46 cm, na dosku BH7021
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BH7021 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 46x15,5 cm |
| Priemer zátky | 460 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 11.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823930 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka, hr.10-50 mm, biela AR902
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
14,94 €


