YUKON umývadlo 90x45cm, liaty mramor, biela 55900
YUKON umývadlo 90x45cm, liaty mramor, biela 55900
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-55900 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Súčasťou balenia je prepadová súprava
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | YUKON |
| Rozmer | 90x45 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832062 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1100 mm, číre sklo GS2111B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


