ALABAMA umývadlo 36x11x23cm, liaty mramor, ľavé, biela AL794
ALABAMA umývadlo 36x11x23cm, liaty mramor, ľavé, biela AL794
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AL794 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 36x11x23 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820205 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
MAXX umývadlo so záklopom 47,5x11x24cm, liaty mramor, ľavé, biela MX475
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
ARIANA umývadlo 50x10x25cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo SM012
expedícia do 8 dní120,26 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PICCOLINO betónové umývadlo 30,8x17cm, batéria vpravo, sivá PK30517
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 60x40cm, antracit FG216
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

