FORATA nástenná sprchová batéria, čierna mat FT011/15
FORATA nástenná sprchová batéria, čierna mat FT011/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT011/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Výška | 122 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 2.9430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931338 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
TURSI nástenná sprchová batéria, čierna mat TI011B
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
GINKO nástenná sprchová batéria, čierna mat 1101-11B
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať

