MINOS keramické umývadlo 45x26 cm ľavé 4757
MINOS keramické umývadlo 45x26 cm ľavé 4757
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-4757 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 45x10x26 cm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 9.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920295 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FELINA LED svietidlo, 10W, 458x15x112mm, chróm FE045
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ORBIS kúpeľňové stropné svietidlo, priemer 300mm, senzor, 1400lm, 17W, IP44 AC36060002M
expedícia do 8 dní35,55 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €


