ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042VB
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042VB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991295 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat 1102-76B
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045TG
expedícia do 8 dní717,90 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
463,32 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €

